EENI (Obchodní škola) Hispánský-africký univerzita

EENI (Obchodní škola) Hispánský-africký univerzita

EENI - Obchodní škola

English EENI Español EENI French EENI

Hispánský-africký univerzita mezinárodního obchodu a EENI (Obchodní škola

EENI je španělská obchodní škola založená v roce 1995. EENI má studenty v Evropě, Africe, Asii a Americe. Ústředí EENI sídlí v Tarragoně (Španělsko, Evropská unie).

Posláním Hispano-africké univerzity mezinárodního podnikání (Burkina Faso, Afrika) je usnadnit přístup k rostoucí poptávce po vysokoškolském vzdělávání v Africe za dostupné ceny pro všechny.

Hispánský-africký univerzita mezinárodního obchodu
Hispano-African University of International Business

EENI (Obchodní škola) a Hispánský-africký univerzita mezinárodního obchodu nabízí několik e-learningových programů:

- Bakalářské tituly v mezinárodním obchodu - Bachelor's Degrees in International Trade

- Mistr v mezinárodním podnikání - Master in International Business

- Doktoráty v mezinárodním obchodě - Doctorates in International Business

Susana Fernández s africkými studenty

Školení nabízené společností EENI a Hispano-africkou univerzitou mezinárodního obchodu je rozděleno do devíti hlavních oblastí: globalizace, mezinárodní obchod, mezinárodní marketing, Amerika, Afrika, Asie, Tichomoří, Evropa, muslimské země, světové náboženství a globální podnikání.

International Business

Bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy jsou k dispozici v angličtině, francouzštině, španělštině nebo portugalštině a jsou přizpůsobeny 180 zemích.

EENI (Obchodní škola) je členem:

- Mezinárodní komise pro dálkové vzdělávání (ECOSOC United Nations) (INTCODE)
- Globální smlouva OSN
- Španělská asociace obchodních škol
- EENI je spolupracujícím členem Tripartitní nadace pro odbornou přípravu na pracovišti - Evropský sociální fond (Evropská unie).

Global Compact EENI INTCODE EENI European Obchodní školas

Předseda EENI: Pedro Nonell

Předseda EENI: Pedro Nonell

Ředitelka mezinárodních vztahů EENI: Susana Fernándezová

Ředitelka mezinárodních vztahů EENI: Susana Fernándezová

EENI & Hispánský-africký univerzita mezinárodního podnikání Vize a hodnoty: Vzdělávání pro všechny - podnikání bez korupce - Ahimsa Business - Harmonie náboženství

Ahimsa Business Harmony of Religions

Education for All Not to Corruption

Naším posláním je poskytovat kvalitní formování, což znamená vícejazyčný a mezikulturní rozvoj, který podporuje jeho profesionalitu pro studenty, stejně jako efektivitu a produktivitu podniků v mezinárodním prostředí podporující princip Ahimsy (Non-Violence) v mezinárodním obchodě.

Tato mise je dosažena prostřednictvím blízkého vztahu profesor-student. To je důvod, proč EENI vytvořila internetovou stránku studentů, kde mohou být každodenní poradenské služby a on-line orientace, a proto School of International Business kompromisuje své zaměstnance na celém světě a nabízí svým absolventům nejlepší služby. EENI se snaží zapojit na plný úvazek do lepší inovace, abychom mohli i nadále být součástí přední skupiny mezinárodních podniků v oblasti e-learningu.

EENI a Hispánský-africký univerzita mezinárodního obchodu podporují hledání vyčerpávající a otevřené demokratické globalizace.

EENI Studenti:

EENI Students

Spain

© 1995-2018 EENI (Obchodní škola) - Plaza Josep Sentís i Porta, 1 - 43002 Tarragona (Španělsko, Evropská unie). Telefon 34-977-591673.