EENI (бізнес-школа), Іспано-Африканський університет

EENI (бізнес-школа), Іспано-Африканський університет

EENI - бізнес-школа

English EENI Español EENI French EENI

Іспано-африканський університет міжнародного бізнесу та EENI (бізнес-школа)

EENI - іспанська бізнес-школа, заснована в 1995 році. EENI має студентів у Європі, Африці, Азії та Америці. Штаб-квартира EENI знаходиться в Таррагоні (Іспанія, Європейський Союз).

Місія Іспано-Африканського університету міжнародного бізнесу (Буркіна-Фасо, Африка) - полегшити доступ до зростаючого попиту на вищу освіту в Африці за доступними цінами для всіх.

Іспано-африканський університет міжнародного бізнесу
Hispano-African University of International Business

EENI (бізнес-школа) та іспано-африканський університет міжнародного бізнесу пропонує кілька програм електронного навчання:

- бакалавр з міжнародної торгівлі - Bachelor's Degrees in International Trade

- магістр міжнародного бізнесу - Master in International Business

- докторів наук у галузі міжнародного бізнесу - Doctorates in International Business

Сусана Фернандес з африканськими студентами

Тренінги, які пропонують EENI та Іспано-африканський університет міжнародного бізнесу, поділяються на дев'ять основних напрямків: глобалізація, міжнародна торгівля, міжнародний маркетинг, Америка, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Європа, мусульманські країни, світові релігії та глобальний бізнес.

International Business

Ступінь бакалавра, магістра та доктора наук доступні англійською, французькою, іспанською та португальською мовами та адаптовані до 180 країн світу.

EENI (бізнес-школа) є членом:

- Міжнародна комісія з дистанційного навчання (ECOSOC United Nations) (INTCODE)
- Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй
- Іспанська асоціація бізнес-шкіл
- EENI є членом-партнером Трьохстороннього Фонду Навчання на робочому місці - Європейський Соціальний Фонд (Європейський Союз).

Global Compact EENI INTCODE EENI European бізнес-школаs

Президент EENI: Педро Нонелл

Президент EENI: Педро Нонелл

Директор з міжнародних відносин EENI: Сусана Фернандес

Директор з міжнародних відносин EENI: Сусана Фернандес

EENI та Іспансько-африканський університет міжнародного бізнесу Бачення та цінності: освіта для всіх - бізнес без корупції - бізнес Ахімса - гармонія релігій

Ahimsa Business Harmony of Religions

Education for All Not to Corruption

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити якісне формування, що означає багатомовний та міжкультурний розвиток, що сприяє підвищенню професіоналізму для своїх студентів, а також ефективності та продуктивності підприємств у міжнародному середовищі, що сприяє принципу Ахімса (Non-Violence) у міжнародному бізнесі.

Ця місія досягається через тісний зв'язок між професором та студентом. Ось чому EENI створила веб-сайт студентської спільноти, де послуги консультування та он-лайн орієнтація можуть бути там щодня, тому Школа міжнародного бізнесу змушує своїх співробітників у всьому світі пропонувати найкраще обслуговування своїх випускників. EENI прагне зайнятися повним робочим часом у кращому інноваційному процесі, тому ми можемо продовжувати бути частиною провідної групи міжнародного бізнесу з електронного навчання.

EENI та Іспансько-африканський університет міжнародного бізнесу заохочують пошук вичерпної та відкритої демократичної глобалізації.

Студенти EENI:
EENI Students

Spain

© 1995-2018 EENI (бізнес-школа) - Plaza Josep Sentís i Porta, 1 - 43002 Таррагона (Іспанія, Європейський Союз). Телефонe 34-977-591673.